Browser doesn't support javascript
Helen Grace-bundel 1

Helen Grace-bundel 1

2021 . Fiction, Thrillers . M.J. Arlidge

-

total

Rate
Done
Save
Nope
Helen Grace-bundel 1
😎 Sign up for free and track all your movies, TV shows and books in one place Download our app and track
everything in one place

About the book

Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø ‘Een ijzingwekkend verhaal, met de getormenteerde inspecteur Helen Grace in een intrigerende hoofdrol.’ Dagblad De Limburger Maak kennis met Helen Grace, de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke trauma’s. Toch is zij onmisbaar in de strijd tegen psychopaten die Southampton teisteren en onschuldige slachtoffers maken, op gruwelijke wijze... Iene miene mutte Een ingenieuze psychopaat ontvoert mensen in tweetallen, houdt ze vast en hongert ze uit. Vervolgens krijgen ze een duivels dilemma voorgelegd: doden of gedood worden. De slachtoffers lijken lukraak gekozen, maar inspecteur Helen Grace vermoedt dat iets hen met elkaar verbindt. Piep zei de muis In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat hij niet het laatste slachtoffer zal zijn. Maar waarom is een gelukkig getrouwde man midden in de nacht zo ver van huis? Pluk een roos Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht is gekomen. In de buurt wordt het lichaam van een andere jonge vrouw gevonden die nooit als vermist is opgegeven; haar familie heeft gewoon sms’jes van haar ontvangen. Helen Grace’ zoektocht naar de dader wordt al snel een bijna onmogelijke race tegen de klok.

Year:

2021

Language:

Dutch

Publisher:

Meulenhoff Boekerij B.V.

Pages:

858

ISBN:

9402317880 (ISBN13: 9789402317886)

Similar books you haven’t read

Verity
The Silent Patient
The Da Vinci Code
Project Hail Mary
The Martian
You (Export)

No reviews for this book yet

To see the full list
download our app

friendspire logoDownload Nowpayment-wall